icon

Parallel Space

4.0.8996 için
Android

4.0

64

Aynı cihaz üzerinde farklı hesaplarla aynı uygulamayı çalıştırın

13.9M

Bu uygulamayı oyla

+3

Parallel Space, Android cihazınızda kurulu olan herhangi bir uygulamayla iki farklı kullanıcı hesabını yönetmenize izin veren bir uygulamadır. Kısacası Facebook, Instagram, Clash of Clans, Candy Crush Saga gibi herhangi bir uygulama için iki farklı hesap oluşturabilirsiniz.

Parallel Space umduğunuzdan çok daha basittir. Aslında, diğer uygulamaları içinde çalıştırmanıza izin veren, cihazınız üzerinde tamamen bağımsız ve ayrı sanal bir alan oluşturduğunuz bir uygulamadır. Bu şekilde, aynı cihaz üzerinde aynı uygulamayı iki kez kullanabilirsiniz. Biri cihazınızda çalışırken, diğeri de Parallel Space üzerinde çalışır.

Parallel Space'in diğer bir güzel özelliği ise cihazınız üzerinde ne kadar az yer kapladığıdır, sadece 2MB. Sadece bu özellikle kalmaz, üstelik bu uygulama root ayrıcalıkları gerektirmez, dolayısıyla herhangi bir Android cihaz üzerinde çalışacaktır. Ancak, Parallel Space bir dizi izin ister çünkü her uygulamanın onun üzerinde çalışması gereklidir.

Parallel Space inanılmaz derecede ilgi çekici bir uygulamadır. Parallel Space sayesinde, aynı anda cihazınız üzerinde herhangi bir uygulama için bir kaç hesap kullanabilirsiniz. Bu, özellikle sosyal paylaşım sitelerinde ve oyunlarda faydalıdır.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

X